KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15232034

nr 1523 2034

Akvarell

Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Skeppsbron, 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 57x 47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:54:28

  • Tema
  • 20 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm